Featured Matches
Previous
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
12:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
12:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Hapoel Be'er Sheva
RNK Split
1:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
MyPa
Dinamo Minsk
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Omonia Nicosia
FK Buducnost Podgorica
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Haugesund
FK Sarajevo
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Kuban Krasnodar
Sillamae Kalev
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Inter Baku
Elfsborg
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
IFK Goteborg
Györi ETO FC
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Lech Poznan
Kalju
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Liberec
MFK Kosice
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Tromso
Víkingur Gøta
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
KS Flamurtari Vlorë
Petrolul Ploiesti
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
SV Grödig Amateure
Cukaricki Belgrade
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Chikhura Sachkhere
Bursaspor
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
AIK Solna
Linfield
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Zimbru Chisinau
CSKA Sofia
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Shakhter Soligorsk
Derry City
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
FC Vaduz
Ruch Chorzow
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Hapoel Tel Aviv
Astana 1964
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Esbjerg FB
Kairat Almaty
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
FC Spartak Trnava
FC Zestafoni
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Zorya Luhansk
Laci
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Zawisa Bydgoszcz
S.V. Zulte Waregem
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Vojvodina
AS Trencin
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Asteras Tripolis
RoPS
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Hajduk Split
Dundalk
6:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
ND Gorica
Molde
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 4
Game Details
Jagodina
CFR Cluj-Napoca
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
NK Koper
Neftchi Baku PFC
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Ferencvaros
Rijeka
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Siroki Brijeg
Mlada Boleslav
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
Diosgyor VTK
PFC Litex Lovech
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Crusaders
Brommapojkarna
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
St Johnstone
FC Luzern
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
St. Pölten
Botev Plovdiv
7:05 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
FH Hafnarfjordur
Neman Grodno
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
Sport
Paysandu SC
10:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Next

No recent activity

Statistics

Rank Player Club YC RC Points
1 Adie Harris Port Talbot 8 3 17
2 Cortez Belle Carmarthen 9 2 15
3 Liam McCreesh Carmarthen 7 2 13
Carl Evans Carmarthen 7 2 13
5 Jack Rowlands Connah's Quay 8 1 11
Neil Gibson Prestatyn Town 5 2 11
7 Mike Parker Prestatyn Town 7 1 10
Declan Walker Bangor City 10 0 10
9 Gareth Phillips Afan Lido 6 1 9
Kieran Howard Afan Lido 6 1 9
Casey Thomas Afan Lido 6 1 9
Tom Field Airbus UK 6 1 9
Luke Holden Connah's Quay 6 1 9
Max Penk Newtown 6 1 9
Kris Thomas Carmarthen 6 1 9
Liam Benson Rhyl 6 1 9
17 Craig Jones Connah's Quay 8 0 8
Ashley Evans Port Talbot 8 0 8
Tony Davies Bala Town 2 2 8
Gareth Wilson Prestatyn Town 5 1 8
Jamie Davies Bangor City 5 1 8
Geoff Kellaway Aberystwyth 8 0 8
Dave Hayes Prestatyn Town 2 2 8
24 Luke Cummings Carmarthen 4 1 7
Chris Hartland Prestatyn Town 7 0 7
Sion Edwards Bangor City 7 0 7
Mark Connolly Bala Town 7 0 7
Craig Williams Newtown 7 0 7
Kenny Lunt Bala Town 4 1 7
Sam Hart Airbus UK 7 0 7
Kieran Smith Bala Town 4 1 7
James Owen Airbus UK 4 1 7
Lee Surman Port Talbot 7 0 7
34 Ian Hillier Afan Lido 6 0 6
Lee McArdle Connah's Quay 3 1 6
Mike Johnston Bangor City 6 0 6
David Forbes Rhyl 6 0 6
Lee Hunt Prestatyn Town 6 0 6
Anthony Miley Bangor City 6 0 6
Rhys Griffiths Port Talbot 6 0 6
Chris Venables Aberystwyth 6 0 6
Peter Dogan Rhyl 3 1 6
Jack Lewis Prestatyn Town 3 1 6
44 Gary O'Toole Connah's Quay 2 1 5
Peter Hoy Aberystwyth 5 0 5
Ian Kearney Airbus UK 5 0 5
Danny Forde Connah's Quay 5 0 5
Lee Owens Airbus UK 5 0 5
Steve Cann Carmarthen 5 0 5
Ross Stephens Prestatyn Town 5 0 5