Featured Matches
Previous
AS Roma
Manchester United
8:10 PM GMT
Game Details
New York Red Bulls
Arsenal
9:00 PM GMT
Game Details
Internazionale
Real Madrid
10:00 PM GMT
Game Details
Chicago
Tottenham Hotspur
12:00 AM GMT
Game Details
Houston
Aston Villa
1:00 AM GMT
Game Details
Toronto FC
Kansas City
11:00 PM GMT
Game Details
New England
Columbus
11:30 PM GMT
Game Details
RB Leipzig
Queens Park Rangers
12:30 PM GMT
Game Details
Newport County
FC Carl Zeiss Jena
1:00 PM GMT
Game Details
Accrington Stanley
Burnley
2:00 PM GMT
Game Details
Barnsley
Hull City
2:00 PM GMT
Game Details
Bath
Cheltenham Town
2:00 PM GMT
Game Details
Bradford City
Blackburn Rovers
2:00 PM GMT
Game Details
Chesham United
Stevenage
2:00 PM GMT
Game Details
Chesterfield
Leeds United
2:00 PM GMT
Game Details
Crewe Alexandra
Wolverhampton Wanderers
2:00 PM GMT
Game Details
Dagenham & Redbridge
Colchester United
2:00 PM GMT
Game Details
Ebbsfleet United
Portsmouth
2:00 PM GMT
Game Details
Gillingham
Ipswich Town
2:00 PM GMT
Game Details
Hyde
Altrincham
2:00 PM GMT
Game Details
Kidderminster Harriers
Birmingham City
2:00 PM GMT
Game Details
Luton Town
Antwerp
2:00 PM GMT
Game Details
Northampton Town
Leyton Orient
2:00 PM GMT
Game Details
Peterborough United
Brighton & Hove Albion
2:00 PM GMT
Game Details
Rochdale
Middlesbrough
2:00 PM GMT
Game Details
Scunthorpe United
Huddersfield Town
2:00 PM GMT
Game Details
Tamworth
Rotherham United
2:00 PM GMT
Game Details
Whitby
Hartlepool United
2:00 PM GMT
Game Details
Woking
AFC Wimbledon
2:00 PM GMT
Game Details
Workington
Carlisle United
2:00 PM GMT
Game Details
Wycombe Wanderers
Reading
2:00 PM GMT
Game Details
Brentford
Nice
3:00 PM GMT
Game Details
TSV 1860 Munich
Stoke City
3:00 PM GMT
Game Details
Braintree Town
Cambridge United
6:45 PM GMT
Game Details
AS Roma
Manchester United
8:10 PM GMT
Game Details
New York Red Bulls
Arsenal
9:00 PM GMT
Game Details
Internazionale
Real Madrid
10:00 PM GMT
Game Details
Chicago
Tottenham Hotspur
12:00 AM GMT
Game Details
Houston
Aston Villa
1:00 AM GMT
Game Details
Arbroath
Alloa Athletic
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Brora
Stenhousemuir
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Cowdenbeath
Brechin City
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Dunfermline Athletic
Raith Rovers
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
East Fife
Forfar Athletic
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
East Stirlingshire
Falkirk
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Elgin City
Stirling Albion
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Montrose
Peterhead
2:00 PM GMT
Leg 1
Game Details
Airdrie United
Albion Rovers
2:00 PM GMT
Game Details
Clyde
Ayr United
2:00 PM GMT
Game Details
Greenock Morton
Spartans
2:00 PM GMT
Game Details
Heart of Midlothian
Annan Athletic
2:00 PM GMT
Game Details
Queen of the South
Livingston
2:00 PM GMT
Game Details
Stranraer
Dumbarton
2:00 PM GMT
Game Details
Waasland-Beveren
Club Brugge
4:00 PM GMT
Game Details
Cercle Brugge KSV
KAA Gent
6:00 PM GMT
Game Details
KVC Westerlo
KSC Lokeren
6:00 PM GMT
Game Details
Lierse SK
KV Oostende
6:00 PM GMT
Game Details
Wolfsberger AC
Austria Vienna
2:30 PM GMT
Game Details
FC Magna Wr. Neustadt
SV Salzburg
5:00 PM GMT
Game Details
Rapid Vienna
SV Josko Ried
5:00 PM GMT
Game Details
SC Rheindorf Altach
FC Trenkwalder Admira
5:00 PM GMT
Game Details
AaB
FC Midtjylland
3:00 PM GMT
Game Details
FC Copenhagen
FC Nordsjaelland
5:30 PM GMT
Game Details
Malmo FF
Kalmar FF
2:00 PM GMT
Game Details
Halmstad
Gefle IF
4:00 PM GMT
Game Details
Aalesund
Lillestrom
1:30 PM GMT
Game Details
Sandnes Ulf
Stromsgodset
4:00 PM GMT
Game Details
Grasshoppers
FC Thun
3:45 PM GMT
Game Details
FC Sion Sitten
St Gallen
6:00 PM GMT
Game Details
Athlone Town FC
St Patricks
6:45 PM GMT
Game Details
Toronto FC
Kansas City
11:00 PM GMT
Game Details
New England
Columbus
11:30 PM GMT
Game Details
America
Tijuana
10:00 PM GMT
Game Details
Puebla
Veracruz
10:00 PM GMT
Game Details
U.A.N.L
León
12:00 AM GMT
Game Details
Pachuca
Monterrey
1:06 AM GMT
Game Details
Chiapas
Toluca
2:00 AM GMT
Game Details
Atlanta Silverbacks
Minnesota United FC
11:30 PM GMT
Game Details
Carolina RailHawks
Ottawa Fury FC
11:30 PM GMT
Game Details
Fort Lauderdale Strikers
New York Cosmos
11:30 PM GMT
Game Details
Tampa Bay Rowdies
San Antonio Scorpions
11:30 PM GMT
Game Details
Rosario Central
Juventud Unida Universitario
8:15 PM GMT
Game Details
Boca Juniors
Huracán
11:15 PM GMT
Game Details
Mérida
Oaxaca
11:00 PM GMT
Game Details
Zacatepec
Correcaminos
11:00 PM GMT
Game Details
At. San Luis
Dorados de Sinaloa
12:00 AM GMT
Game Details
Irapuato
Coras Tepic
12:00 AM GMT
Game Details
Celaya
Lobos BUAP
1:00 AM GMT
Game Details
Criciúma
EC Vitória
9:30 PM GMT
Game Details
Cruzeiro
Figueirense FC
9:30 PM GMT
Game Details
Santos FC
Chapecoense AF
9:30 PM GMT
Game Details
Bahia
Internacional
12:00 AM GMT
Game Details
AA Ponte Preta
CR Vasco da Gama
7:20 PM GMT
Game Details
Goianiense
Náutico
7:20 PM GMT
Game Details
Joinville
Avaí
7:20 PM GMT
Game Details
Santa Cruz FC
Ceará
7:20 PM GMT
Game Details
Paraná Clube
ABC
12:00 AM GMT
Game Details
Sampaio Correa-MA
Vila Nova-GO
12:00 AM GMT
Game Details
Universidad de Concepción
Huachipato
4:30 PM GMT
Game Details
O'Higgins
Universidad de Chile
7:30 PM GMT
Game Details
Barnechea
Unión La Calera
10:00 PM GMT
Game Details
Unión Española
Universidad Católica
12:30 AM GMT
Game Details
Atlético Huila
Itagüí
8:15 PM GMT
Game Details
Envigado
Deportes Tolima
8:15 PM GMT
Game Details
La Equidad
Millonarios
10:30 PM GMT
Game Details
Uniautonoma
Atlético Junior
10:30 PM GMT
Game Details
Deportivo Pasto
Independiente Medellín
12:45 AM GMT
Game Details
AS Roma
Manchester United
8:06 PM GMT
Game Details
Internazionale
Real Madrid
10:00 PM GMT
Game Details
León de Huánuco
Cienciano del Cusco
5:00 PM GMT
Game Details
San Martin
UTC
8:00 PM GMT
Game Details
César Vallejo
Sporting Cristal
10:30 PM GMT
Game Details
Juan Aurich
Unión Comercio
1:00 AM GMT
Game Details
Sol de América
Libertad
7:00 PM GMT
Game Details
Sportivo Luqueño
Rubio Ñú
9:30 PM GMT
Game Details
Comunicaciones
Coatepeque
10:00 PM GMT
Game Details
Marquense
Suchitepequez
2:00 AM GMT
Game Details
Xelaju
Penarol
2:00 AM GMT
Game Details
Chicago Red Stars
Houston Dash
6:00 PM GMT
Game Details
Next
StjarnanStjarnan
MotherwellMotherwell
3
2
FT
Leg 2. Aggregate: 5 - 4
Game Details
SligoSligo
RosenborgRosenborg
1
3
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 4
Game Details
Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk
Derry CityDerry City
5
1
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 1
Game Details
Hajduk SplitHajduk Split
DundalkDundalk
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
CrusadersCrusaders
BrommapojkarnaBrommapojkarna
4
0
FT
Leg 1
Game Details
AIK SolnaAIK Solna
LinfieldLinfield
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
FC GroningenFC Groningen
AberdeenAberdeen
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
FC GroningenFC Groningen
AberdeenAberdeen
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
StjarnanStjarnan
MotherwellMotherwell
3
2
FT
Leg 2. Aggregate: 5 - 4
Game Details
RosenborgRosenborg
SligoSligo
1
2
FT
Leg 1
Game Details
Derry CityDerry City
Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk
0
1
FT
Leg 1
Game Details
CrusadersCrusaders
BrommapojkarnaBrommapojkarna
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 5
Game Details
AberdeenAberdeen
FC GroningenFC Groningen
0
0
FT
Leg 1
Game Details
MotherwellMotherwell
StjarnanStjarnan
2
2
FT
Leg 1
Game Details
LucerneLucerne
St JohnstoneSt Johnstone
1
1
FT
Leg 1
Game Details
LucerneLucerne
St JohnstoneSt Johnstone
1
1
FT
Leg 1
Game Details
 

Scores & Fixtures

AS TrencinAS Trencin
IFKIFK
2
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
FC MilsamiFC Milsami
Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk
(4) 1
(2) 1
FT-Pens
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
FK JagodinaFK Jagodina
1
0
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 2
Game Details
MinskMinsk
VallettaValletta
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 1
Game Details
MSK ZilinaMSK Zilina
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 3
Game Details
Piast GliwicePiast Gliwice
FK QarabagFK Qarabag
2
2
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 4
Game Details
Rudar PljevljaRudar Pljevlja
Slask WroclawSlask Wroclaw
2
2
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 6
Game Details
FK TurnovoFK Turnovo
Hajduk SplitHajduk Split
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Aktobe LentoAktobe Lento
HoddHodd
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Chikhura SachkhereChikhura Sachkhere
FC ThunFC Thun
1
3
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 5
Game Details
InterInter
TromsoTromso
1
0
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
Jeunesse EschJeunesse Esch
FK VentspilsFK Ventspils
1
4
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 5
Game Details
Khazar LenkoranKhazar Lenkoran
Maccabi HaifaMaccabi Haifa
0
8
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 10
Game Details
PyunikPyunik
VMFD ZalgirisVMFD Zalgiris
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 3
Game Details
SK Sturm GrazSK Sturm Graz
BreidablikBreidablik
0
1
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
BK HackenBK Hacken
Sparta PragueSparta Prague
1
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
Gefle IFGefle IF
Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
4
0
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 3
Game Details
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv
BeroeBeroe
2
2
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 3
Game Details
LiberecLiberec
Skonto RigaSkonto Riga
1
0
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Omonia NicosiaOmonia Nicosia
FC Astra PloiestiFC Astra Ploiesti
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Pandurii Targu-JiuPandurii Targu-Jiu
FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn
4
0
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
FC DaciaFC Dacia
ChornomoretsChornomorets
2
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Botev PlovdivBotev Plovdiv
Zrinjski MostarZrinjski Mostar
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 1
Game Details
FC UtrechtFC Utrecht
FC 03 DifferdangeFC 03 Differdange
3
3
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 5
Game Details
FK SenicaFK Senica
Mladost PogoricaMladost Pogorica
0
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb
Dinamo MinskDinamo Minsk
2
3
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 4
Game Details
Prestatyn TownPrestatyn Town
RijekaRijeka
0
3
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 8
Game Details
VikingurVikingur
Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti
0
4
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 7
Game Details
AaBAaB
Dila GoriDila Gori
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
DebrecenDebrecen
StromsgodsetStromsgodset
0
3
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 5
Game Details
IBVIBV
Crvena ZvezdaCrvena Zvezda
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
Kispest HonvedKispest Honved
VojvodinaVojvodina
1
3
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 5
Game Details
Siroki BrijegSiroki Brijeg
Irtysh PavlodarIrtysh Pavlodar
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 3
Game Details
Standard LiegeStandard Liege
KR ReykjavikKR Reykjavik
3
1
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 2
Game Details
Derry CityDerry City
TrabzonsporTrabzonspor
0
3
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 7
Game Details
HibernianHibernian
Malmo FFMalmo FF
0
7
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 9
Game Details
Lech PoznanLech Poznan
FC HonkaFC Honka
2
1
FT
Leg 2. Aggregate: 5 - 2
Game Details
LinfieldLinfield
FC XanthiFC Xanthi
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2. Skoda Xanthi win on away goals rule
Game Details
St JohnstoneSt Johnstone
RosenborgRosenborg
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
FK SarajevoFK Sarajevo
FK KukesiFK Kukesi
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details