Featured Matches
Previous
Kansas City
Philadelphia Union
12:00 AM GMT
Game Details
Queretaro
Pachuca
12:30 AM GMT
Game Details
Tijuana
U.A.N.L
2:30 AM GMT
Game Details
KV Oostende
Anderlecht
6:30 PM GMT
Game Details
Fortuna Düsseldorf
TSV Eintracht Braunschweig
6:30 PM GMT
Game Details
Fortuna Düsseldorf
TSV Eintracht Braunschweig
6:30 PM GMT
Game Details
AJ Auxerre
Le Havre AC
6:00 PM GMT
Game Details
Ajaccio GFCO
Valenciennes
6:00 PM GMT
Game Details
Arles
AC Ajaccio
6:00 PM GMT
Game Details
AS Nancy Lorraine
Dijon FCO
6:00 PM GMT
Game Details
Chateauroux
Troyes
6:00 PM GMT
Game Details
Nimes
Angers
6:00 PM GMT
Game Details
Stade Laval
Niort
6:00 PM GMT
Game Details
Tours
Créteil
6:00 PM GMT
Game Details
FK Rubin Kazan
Spartak Moscow
0
2
LIVE 64'
Game Details
KV Oostende
Anderlecht
6:30 PM GMT
Game Details
Silkeborg IF
Sonderjyske
4:30 PM GMT
Game Details
Lillestrom
SK Brann
0
0
LIVE 0'
Game Details
Bray
Athlone Town FC
6:45 PM GMT
Game Details
Cork
Dundalk
6:45 PM GMT
Game Details
Derry City
Bohemians
6:45 PM GMT
Game Details
Drogheda Utd
UCD
6:45 PM GMT
Game Details
Limerick FC
Shamrock
6:45 PM GMT
Game Details
St Patricks
Sligo
6:45 PM GMT
Game Details
Kansas City
Philadelphia Union
12:00 AM GMT
Game Details
Queretaro
Pachuca
12:30 AM GMT
Game Details
Tijuana
U.A.N.L
2:30 AM GMT
Game Details
Godoy Cruz de Mendoza
Banfield
Postp
Game Details
Rosario Central
Quilmes
Postp
Game Details
Lobos BUAP
Mineros de Zacatecas
10:00 PM GMT
Game Details
Coras Tepic
Correcaminos
1:30 AM GMT
Game Details
Avaí
Luverdense
12:00 AM GMT
Game Details
Vila Nova-GO
Goianiense
12:00 AM GMT
Game Details
Unión La Calera
Antofagasta
12:00 AM GMT
Game Details
Real Espana
Parrillas One
1:00 AM GMT
Game Details
Next
 Posted by ESPN Staff
Nov 13, 2006

FA Cup Second Round draw

Ties will be played on the weekend of December 2
Farsley Celtic or Milton Keynes Dons v Blackpool
Cheltenham Town
or Scunthorpe United
v Wrexham
Brighton & Hove Albion v Stafford Rangers or Maidenhead United
Bristol City v Gillingham
Shrewsbury Town or Hereford United v Port Vale
Macclesfield Town or Walsall v Rochdale or Hartlepool United
Stockport County v Wycombe Wanderers
Weymouth or Bury v Chester City
Barnet v Northampton Town or Grimsby Town
Tranmere Rovers v Peterborough United
Kings Lynn v Oldham Athletic
Darlington v Swansea City
Salisbury City v Nottingham Forest
Torquay United v Leyton Orient
Bristol Rovers v AFC Bournemouth
Bradford City v Millwall
Swindon Town v Morecambe
Mansfield Town v Doncaster Rovers
Chelmsford City or Aldershot Town v Basingstoke Town
Rushden & Diamonds v Tamworth