UEFA Europa League
Previous
Shakhter Karagandy
Shirak
4
0
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 1
Game Details
Astana 1964
Pyunik
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 1
Game Details
Mika Ashtarak
RNK Split
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 3
Game Details
FC Daugava
Víkingur Gøta
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Laci
Rudar Velenje
1
1
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
FK Ekranas
Crusaders
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 5
Game Details
FC Honka
Sillamae Kalev
3
2
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 4
Game Details
Lovcen
Zeljeznicar Sarajevo
0
1
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
FK Buducnost Podgorica
SS Folgore Falciano
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 5 - 1
Game Details
Chikhura Sachkhere
FK Turnovo
3
1
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 1
Game Details
UE Sant Julia
Cukaricki Belgrade
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
FK Jelgava
Rosenborg
0
2
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 6
Game Details
Kalju
Fram Reykjavik
2
2
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
Haugesund
Airbus UK
2
1
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
Inter Baku
FC Tiraspol
3
1
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 3
Game Details
FK Atlantas
FC 03 Differdange
3
1
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
Daugava Riga
Aberdeen
0
3
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 8
Game Details
Zimbru Chisinau
Shkëndija 79
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
CS Fola Esch
IFK Goteborg
0
2
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
Brommapojkarna
VPS Vaasa
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
Tromso
Tartu FC Santos
6
1
FT
Leg 2. Aggregate: 13 - 1
Game Details
KS Flamurtari Vlorë
Sioni Bolnisi
1
2
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 4
Game Details
FC Spartak Trnava
Hibernians
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 2
Game Details
FK Kukesi
Kairat Almaty
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Birkirkara
Diosgyor VTK
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
PFC Litex Lovech
FC Veris
Postp
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Bangor City
Stjarnan
5:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Aberystwyth Town
Derry City
5:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
IF Fuglafjørdur
MyPa
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Sligo
Banga
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
College Europa
FC Vaduz
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
NK Koper
Celik
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 5 - 0
Game Details
Libertas Borgo Maggiore
Botev Plovdiv
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Ferencvaros
Sliema Wanderers
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Siroki Brijeg
FK Qabala
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
Metalurg
UE Santa Coloma
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Dundalk
Jeunesse Esch
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
Glenavon
FH Hafnarfjordur
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Next
 Posted by ESPN Staff
Apr, 24, 2012

Women's Olympic Tournament 2012

• Men's tournament draw

FIXTURES

Group E
July 25, 4.00pm BST; Millennium Stadium: Great Britain v New Zealand
July 25, 6.45pm BST; Millennium Stadium: Cameroon v Brazil

July 28, 2.30pm BST; Millennium Stadium: New Zealand v Brazil
July 28: 5.15pm BST; Millennium Stadium: Great Britain v Cameroon

July 31, 7.45pm BST; Ricoh Arena: New Zealand v Cameroon
July 31, 7.45pm BST; Millennium Stadium: Great Britain v Brazil

Group F

July 25, 5.00pm BST; Ricoh Arena: Japan v Canada
July 25, 7.45pm BST; Ricoh Arena: Sweden v South Africa

July 28, 12.00pm BST; Ricoh Arena: Canada v South Africa
July 28: 2.45pm BST; Ricoh Arena: Japan v Sweden

July 31, 2.30pm BST; Millennium Stadium: Canada v Sweden
July 31, 2.30pm BST; St James' Park: Japan v South Africa

Group G

July 25, 5.00pm BST; Hampden Park: United States v France
July 25, 7.45pm BST; Hampden Park: Colombia v North Korea

July 28, 5.00pm BST; Hampden Park: France v North Korea
July 28: 7.45pm BST; Hampden Park: United States v Colombia

July 31, 5.15pm BST; St James' Park: France v Colombia
July 31, 5.15pm BST; Old Trafford: United States v North Korea

Top two teams and two best third placed sides go through to the quarter-finals

QUARTER-FINALS

August 3, 12.00pm BST; Hampden Park: Winner of F v Runner-up G
August 3, 2.30pm BST; St James' Park: Winner of G v Third Place E or F
August 3, 5.00pm BST; Millennium Stadium: Runner-up of E v Runner-up of F
August 3, 7.30pm BST; Ricoh Arena: Winner of E v Third Place F or G

SEMI-FINALS

August 6, 5.00pm BST; Wembley Stadium: Winner of QF 1 v Winner of QF 3
August 6, 7.45pm BST; Old Trafford: Winner of QF 2 v Winner of QF 4

BRONZE MEDAL MATCH

August 9, 1.00pm BST; Ricoh Arena

GOLD MEDAL MATCH

August 9, 7.45pm BST; Wembley Stadium

Comments

Use a Facebook account to add a comment, subject to Facebook's Terms of Service and Privacy Policy. Your Facebook name, photo & other personal information you make public on Facebook will appear with your comment, and may be used on ESPN's media platforms. Learn more.