UEFA Champions League
Previous
Aktobe Lento
Dinamo Tbilisi
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
FK Ventspils
Malmo FF
0
1
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
HJK Helsinki
Rabotnicki Kometal
2
1
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Steaua Bucuresti
Stromsgodset
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
NK Maribor
Zrinjski Mostar
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
St Patricks
Legia Warsaw
0
5
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 6
Game Details
FC Aarau
FC Sion Sitten
1
0
FT
Game Details
FC Zürich
FC Thun
2
1
FT
Game Details
San Jose
Chicago
2:30 AM GMT
Game Details
San Antonio Scorpions
Carolina RailHawks
12:30 AM GMT
Game Details
San Lorenzo
Bolívar
2
0
LIVE 45' +2'
Leg 1
Game Details
Arsenal de Sarandí
Instituto de Córdoba
9:30 PM GMT
Game Details
Godoy Cruz de Mendoza
Defensa y Justicia
12:30 AM GMT
Game Details
Ceará
Chapecoense AF
10:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Avaí
Palmeiras
0
0
LIVE 55'
Leg 1
Game Details
ABC
Novo Hamburgo
10:30 PM GMT
Leg 1
Game Details
Santa Cruz FC
Botafogo da Paraiba
1:00 AM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
AA Ponte Preta
CR Vasco da Gama
1:00 AM GMT
Leg 1
Game Details
Corinthians
Bahia
1:00 AM GMT
Leg 1
Game Details
Alianza Lima
Sport Huancayo
1:00 AM GMT
Game Details
U. Católica
Mushuc Runa
Postp
Game Details
Emelec
Deportivo Quito
Postp
Game Details
Independiente del Valle
Club Deportivo Cuenca
Postp
Game Details
Olmedo
El Nacional
Postp
Game Details
Liga de Loja
LDU Quito
Postp
Game Details
Manta F.C.
Barcelona
Postp
Game Details
Albirex Niigata
FC Tokyo
0
1
FT
Game Details
Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse
4
0
FT
Game Details
Kashima Antlers
Omiya Ardija
2
2
FT
Game Details
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
0
1
FT
Game Details
Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol
5
2
FT
Game Details
Tokushima Vortis
Urawa Red Diamonds
0
2
FT
Game Details
Vantforet Kofu
Cerezo Osaka
0
0
FT
Game Details
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus Eight
3
3
FT
Game Details
Yokohama F. Marinos
Vissel Kobe
1
1
FT
Game Details
Washington Spirit
Portland Thorns FC
11:00 PM GMT
Game Details
Next

No recent activity

Statistics

Rank Player Club YC RC Points
1 Nicky Devlin Stenhousemuir 1 1 4
Chris Higgins Queen of the South 1 1 4
Ross Smith Stenhousemuir 1 1 4
4 Sean Crighton Elgin City 0 1 3
Gary Thom East Fife 0 1 3
Jason Talbot Livingston 0 1 3
Lewis Milne Cowdenbeath 0 1 3
Andy Shearer Formartine United 0 1 3
9 Gary Clark Formartine United 2 0 2
Liam Fox Raith Rovers 2 0 2
Dean Cowie Peterhead 2 0 2
Grant Anderson Raith Rovers 2 0 2
Alex Whittle Dunfermline Athletic 2 0 2
John Gemmell Stenhousemuir 2 0 2
Calum Elliot Raith Rovers 2 0 2
Lee Currie Berwick Rangers 2 0 2
Gordon Pope Ayr United 2 0 2
Arnold Peralta Rangers 2 0 2
Martyn Campbell Ayr United 2 0 2
Gavin Rae Dundee 2 0 2
David Rowson Stenhousemuir 2 0 2
22 Kenny Adamson Cowdenbeath 1 0 1
Matt Flynn Annan Athletic 1 0 1
Jay Fulton Falkirk 1 0 1
Philip Roberts Falkirk 1 0 1
Ryan Tiffeny Albion Rovers 1 0 1
Kevin Nicoll Albion Rovers 1 0 1
David MacGregor Stranraer 1 0 1
Andrew Mitchell Annan Athletic 1 0 1
Steven Black Annan Athletic 1 0 1
Jordan Brown Peterhead 1 0 1
Ben Gordon Alloa Athletic 1 0 1
Errol Douglas Stenhousemuir 1 0 1
Allen Mckenzie Elgin City 1 0 1
Ryan Strachan Peterhead 1 0 1
Ryan Wallace Dunfermline Athletic 1 0 1
Graham Hay Brechin City 1 0 1
Ally Love Annan Athletic 1 0 1
Michael Dunlop Albion Rovers 1 0 1
Peter Bradley Annan Athletic 1 0 1
Greg Spence Raith Rovers 1 0 1
B Trialist Clyde 1 0 1
David McGurn Raith Rovers 1 0 1
Peter Innes Albion Rovers 1 0 1
Coll Donaldson Livingston 1 0 1
Andy Rodgers Peterhead 1 0 1
Fraser Mullen Raith Rovers 1 0 1
Daryll Meggatt Alloa Athletic 1 0 1
Grant Evans Airdrie United 1 0 1
Ian Davidson Dundee 1 0 1