UEFA Europa League
Previous
Shakhter Karagandy
Shirak
4
0
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 1
Game Details
Astana 1964
Pyunik
2
0
FT
Leg 2. Aggregate: 6 - 1
Game Details
Mika Ashtarak
RNK Split
2:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
FC Daugava
Víkingur Gøta
3:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Laci
Rudar Velenje
3:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
FK Ekranas
Crusaders
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 3
Game Details
FC Honka
Sillamae Kalev
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Lovcen
Zeljeznicar Sarajevo
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FK Buducnost Podgorica
SS Folgore Falciano
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Chikhura Sachkhere
FK Turnovo
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
UE Sant Julia
Cukaricki Belgrade
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
FK Jelgava
Rosenborg
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Kalju
Fram Reykjavik
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Haugesund
Airbus UK
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Inter Baku
FC Tiraspol
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
FK Atlantas
FC 03 Differdange
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Daugava Riga
Aberdeen
4:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 5
Game Details
Zimbru Chisinau
Shkëndija 79
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
CS Fola Esch
IFK Goteborg
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Brommapojkarna
VPS Vaasa
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
Tromso
Tartu FC Santos
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
KS Flamurtari Vlorë
Sioni Bolnisi
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 2
Game Details
FC Spartak Trnava
Hibernians
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 2
Game Details
FK Kukesi
Kairat Almaty
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Birkirkara
Diosgyor VTK
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
PFC Litex Lovech
FC Veris
5:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Bangor City
Stjarnan
5:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Aberystwyth Town
Derry City
5:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
IF Fuglafjørdur
MyPa
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Sligo
Banga
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
College Europa
FC Vaduz
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
NK Koper
Celik
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 5 - 0
Game Details
Libertas Borgo Maggiore
Botev Plovdiv
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Ferencvaros
Sliema Wanderers
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Siroki Brijeg
FK Qabala
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
Metalurg
UE Santa Coloma
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Dundalk
Jeunesse Esch
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
Glenavon
FH Hafnarfjordur
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Next
World Cup Qualifying - UEFA Table

World Cup Qualifying - UEFA (24 Games)

Group F

RussiaRussia
PortugalPortugal
1
0
ESPN2, ESPNDeportes, ESPN3 FT
Game Details

Group I

FinlandFinland
GeorgiaGeorgia
1
1
ESPN3 FT
Game Details

Group B

Czech RepublicCzech Republic
MaltaMalta
3
1
ESPN3 FT
Game Details

Group C

Faroe IslandsFaroe Islands
SwedenSweden
1
2
FT
Game Details
KazakhstanKazakhstan
AustriaAustria
0
0
FT
Game Details

Group B

ArmeniaArmenia
ItalyItaly
1
3
ESPN3 FT
Game Details

Group E

AlbaniaAlbania
IcelandIceland
1
2
ESPN3 FT
Game Details

Group D

TurkeyTurkey
RomaniaRomania
0
1
ESPN3 FT
Game Details

Group G

LiechtensteinLiechtenstein
LithuaniaLithuania
0
2
ESPN3 FT
Game Details

Group B

BulgariaBulgaria
DenmarkDenmark
1
1
ESPN3 FT
Game Details

Group H

MoldovaMoldova
UkraineUkraine
0
0
ESPN3 FT
Game Details

Group I

BelarusBelarus
SpainSpain
0
4
ESPNDeportes, ESPN3 FT
Game Details

Group G

SlovakiaSlovakia
LatviaLatvia
2
1
ESPN3 FT
Game Details

Group A

MacedoniaMacedonia
CroatiaCroatia
1
2
ESPN3 FT
Game Details
SerbiaSerbia
BelgiumBelgium
0
3
ESPN3 FT
Game Details

Group D

EstoniaEstonia
HungaryHungary
0
1
ESPN3 FT
Game Details
NetherlandsNetherlands
AndorraAndorra
3
0
ESPN3 FT
Game Details

Group E

SwitzerlandSwitzerland
NorwayNorway
1
1
ESPN3 FT
Game Details

Group A

WalesWales
ScotlandScotland
2
1
FT
Game Details

Group C

Republic of IrelandRepublic of Ireland
GermanyGermany
1
6
FT
Game Details

Group E

SloveniaSlovenia
CyprusCyprus
2
1
ESPN3 FT
Game Details

Group G

GreeceGreece
Bosnia-HerzegovinaBosnia-Herzegovina
0
0
ESPN3 FT
Game Details

Group F

LuxembourgLuxembourg
IsraelIsrael
0
6
ESPN3 FT
Game Details

Group H

EnglandEngland
San MarinoSan Marino
5
0
FT
Game Details
World Cup Qualifying - CONMEBOL Table

World Cup Qualifying - CONMEBOL (4 Games)

BoliviaBolivia
PeruPeru
1
1
FT
Game Details
ColombiaColombia
ParaguayParaguay
2
0
FT
Game Details
EcuadorEcuador
ChileChile
3
1
FT
Game Details
ArgentinaArgentina
UruguayUruguay
3
0
FT
Game Details

World Cup Qualifying - CONCACAF (6 Games)

Group 1

Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda
United StatesUnited States
1
2
FT
Game Details

Group 3

CanadaCanada
CubaCuba
3
0
FT
Game Details

Group 2

GuyanaGuyana
MexicoMexico
0
5
FT
Game Details
El SalvadorEl Salvador
Costa RicaCosta Rica
0
1
FT
Game Details

Group 1

GuatemalaGuatemala
JamaicaJamaica
2
1
FT
Game Details

Group 3

PanamaPanama
HondurasHonduras
0
0
FT
Game Details

World Cup Qualifying - OFC (1 Game)

TahitiTahiti
New ZealandNew Zealand
0
2
FT
Game Details

International Friendly (2 Games)

PolandPoland
South AfricaSouth Africa
1
0
FT
Game Details
FranceFrance
JapanJapan
0
1
ESPN3 FT
Game Details
Ascenso MX Table

Ascenso MX (3 Games)

NecaxaNecaxa
CelayaCelaya
1
0
FT
Game Details
CorrecaminosCorrecaminos
Dorados de SinaloaDorados de Sinaloa
2
1
FT
Game Details
Univ. de GuadalajaraUniv. de Guadalajara
AltamiraAltamira
0
2
FT
Game Details
Brasileirao B Table

Brasileirao B (2 Games)

ABCABC
Atletico ParanaenseAtletico Paranaense
0
1
FT
Game Details
Guarani SPGuarani SP
BragantinoBragantino
1
2
FT
Game Details
Australian A-League Table

Australian A-League (1 Game)

Adelaide UnitedAdelaide United
Western Sydney FCWestern Sydney FC
1
0
FT
Game Details