Previous
Kairat Almaty
Sigma Olomouc
2:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 2
Game Details
Progres Niederkorn
FC Ufa
3:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 2
Game Details
AEK Larnaca
SK Sturm Graz
3:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 0
Game Details
HJK Helsinki
Olimpija Ljubljana
4:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 3
Game Details
FC Copenhagen
CSKA Sofia
4:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 1
Game Details
Universitatea Craiova
RB Leipzig
4:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 3
Game Details
CFR Cluj-Napoca
Alashkert FC
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 0
Game Details
FK Suduva
FK Spartaks Jurmala
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 0
Game Details
FC Midtjylland
T.N.S.
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 0
Game Details
Apoel Nicosia
Hapoel Be'er
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 2
Game Details
FK Kukesi
Torpedo Kutaisi
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 5
Game Details
Zenit St Petersburg
Dinamo Minsk
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 4
Game Details
Molde
Hibernian
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 0
Game Details
Zalgiris Vilnius
Sevilla FC
5:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 1
Game Details
Maccabi Tel-Aviv
Pyunik
5:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 0
Game Details
Lucerne
Olympiakos
5:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 4
Game Details
LASK Linz
Besiktas
5:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 1
Game Details
Dinamo Brest
Apollon Limassol
5:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 4
Game Details
Zrinjski Mostar
Ludogorets Razgrad
6:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 1
Game Details
F91 Dudelange
Legia Warsaw
6:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 1
Game Details
Atalanta
Hapoel Haifa
6:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 4 - 1
Game Details
FC Basel
Vitesse Arnhem
6:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 0
Game Details
Brøndby
Spartak Zlatibor Voda
6:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 0
Game Details
Lech Poznan
Racing Genk
6:15 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 2
Game Details
NK Maribor
Rangers FC
6:15 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 3
Game Details
Partizan Belgrade
FC Nordsjaelland
6:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 1
Game Details
FCSB
Hajduk Split
6:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 0
Game Details
Rapid Vienna
Slovan Bratislava
6:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 2
Game Details
Feyenoord Rotterdam
AS Trencin
6:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 4
Game Details
KAA Gent
Jagiellonia Bialystok
6:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 0
Game Details
Rosenborg
Cork
6:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 2 - 0
Game Details
Rijeka
Sarpsborg FK
6:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 1
Game Details
Burnley
Istanbul Basaksehir
6:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 0
Game Details
Bordeaux
FC Mariupol
6:45 PM UTC
Leg 2Aggregate: 3 - 1
Game Details
Valur Reykjavik
Sheriff Tiraspol
7:00 PM UTC
Leg 2Aggregate: 0 - 1
Game Details
Braga
FC Zorya Luhansk
7:30 PM UTC
Leg 2Aggregate: 1 - 1
Game Details
Next

Club unveils new hot dog-themed kit

Toe Poke
Read
Boreham WoodBoreham Wood
Tranmere RoversTranmere Rovers
1
2
FT
Game Details
Tranmere RoversTranmere Rovers
Ebbsfleet UnitedEbbsfleet United
4
2
AET
Game Details
Boreham WoodBoreham Wood
AFC FyldeAFC Fylde
2
1
FT
Game Details
Aldershot TownAldershot Town
Ebbsfleet UnitedEbbsfleet United
(4) 1
(5) 1
FT-Pens
Ebbsfleet United wins 5-4 on Penalty Kicks.
Game Details
GatesheadGateshead
Leyton OrientLeyton Orient
1
3
FT
Game Details
Macclesfield TownMacclesfield Town
Dagenham & RedbridgeDagenham & Redbridge
2
0
FT
Game Details
Sutton UnitedSutton United
Aldershot TownAldershot Town
2
1
FT
Game Details
WokingWoking
DoverDover
1
2
FT
Game Details
WrexhamWrexham
AFC FyldeAFC Fylde
0
0
FT
Game Details
Maidstone UnitedMaidstone United
HalifaxHalifax
0
0
FT
Game Details
Boreham WoodBoreham Wood
GuiseleyGuiseley
3
1
FT
Game Details
Torquay UnitedTorquay United
Ebbsfleet UnitedEbbsfleet United
1
1
FT
Game Details
Solihull MoorsSolihull Moors
EastleighEastleigh
1
4
FT
Game Details
Tranmere RoversTranmere Rovers
Hartlepool UnitedHartlepool United
1
2
FT
Game Details
BromleyBromley
BarrowBarrow
0
0
FT
Game Details
Torquay UnitedTorquay United
GuiseleyGuiseley
3
4
FT
Game Details
Tranmere RoversTranmere Rovers
Solihull MoorsSolihull Moors
1
2
FT
Game Details
Leyton OrientLeyton Orient
Maidenhead UtdMaidenhead Utd
0
1
FT
Game Details

Tables

  Overall   Home   Away      
POS TEAM   P W D L F A   W D L F A   W D L F A   GD PTS
1 Wrexham   4 3 1 0 6 0   1 1 0 3 0   2 0 0 3 0   6 10
2 Gateshead   4 3 1 0 8 4   2 0 0 4 2   1 1 0 4 2   4 10
3 Sutton United   4 3 1 0 6 3   2 0 0 3 1   1 1 0 3 2   3 10
4 Halifax   4 3 0 1 8 2   2 0 0 5 0   1 0 1 3 2   6 9
5 Chesterfield   4 3 0 1 7 3   2 0 0 4 0   1 0 1 3 3   4 9
6 Solihull Moors   4 3 0 1 5 4   2 0 0 2 0   1 0 1 3 4   1 9
7 AFC Fylde   4 2 2 0 6 3   2 0 0 5 2   0 2 0 1 1   3 8
8 Barrow   4 2 1 1 8 6   2 0 0 6 2   0 1 1 2 4   2 7
9 Harrogate Town   4 1 3 0 7 5   1 1 0 4 2   0 2 0 3 3   2 6
10 Leyton Orient   4 1 3 0 6 5   0 2 0 3 3   1 1 0 3 2   1 6
11 Eastleigh   4 2 0 2 4 4   1 0 1 2 2   1 0 1 2 2   0 6
12 Boreham Wood   4 1 2 1 2 4   1 1 0 2 1   0 1 1 0 3   -2 5
13 Dover   4 1 1 2 7 8   1 0 1 4 4   0 1 1 3 4   -1 4
14 Salford City   4 1 1 2 5 6   1 1 0 3 2   0 0 2 2 4   -1 4
15 Ebbsfleet United   4 1 1 2 2 3   0 0 2 0 2   1 1 0 2 1   -1 4
16 Maidstone United   4 1 1 2 4 7   0 1 1 2 3   1 0 1 2 4   -3 4
17 Aldershot Town   4 1 1 2 2 5   1 1 0 2 1   0 0 2 0 4   -3 4
18 Hartlepool United   4 0 3 1 4 5   0 1 1 2 3   0 2 0 2 2   -1 3
19 Bromley   4 0 2 2 4 6   0 2 0 3 3   0 0 2 1 3   -2 2
20 Barnet   4 0 2 2 2 5   0 1 1 2 3   0 1 1 0 2   -3 2
21 Braintree Town   4 0 2 2 2 5   0 1 1 1 3   0 1 1 1 2   -3 2
22 Havant & Waterlooville   4 0 2 2 4 8   0 2 0 1 1   0 0 2 3 7   -4 2
23 Dagenham & Redbridge   4 0 1 3 4 7   0 1 1 3 4   0 0 2 1 3   -3 1
24 Maidenhead Utd   4 0 1 3 3 8   0 0 2 1 5   0 1 1 2 3   -5 1
  • P: Games Played
  • W: Wins
  • D: Draws
  • L: Losses
  • F: Goals For
  • A: Goals Against
  • GD: Goal Difference
  • PTS: Points