Featured Matches
Previous
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
0
0
LIVE 13'
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Hapoel Be'er Sheva
RNK Split
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
MyPa
Dinamo Minsk
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Omonia Nicosia
FK Buducnost Podgorica
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Haugesund
FK Sarajevo
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Kuban Krasnodar
Sillamae Kalev
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Inter Baku
Elfsborg
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
IFK Goteborg
Györi ETO FC
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Lech Poznan
Kalju
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Liberec
MFK Kosice
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Tromso
Víkingur Gøta
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
KS Flamurtari Vlorë
Petrolul Ploiesti
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
SV Grödig Amateure
Cukaricki Belgrade
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Chikhura Sachkhere
Bursaspor
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
AIK Solna
Linfield
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Zimbru Chisinau
CSKA Sofia
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Shakhter Soligorsk
Derry City
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
FC Vaduz
Ruch Chorzow
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Hapoel Tel Aviv
Astana 1964
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Esbjerg FB
Kairat Almaty
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
FC Spartak Trnava
FC Zestafoni
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
0
0
LIVE 13'
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Zorya Luhansk
Laci
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Zawisa Bydgoszcz
S.V. Zulte Waregem
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Vojvodina
AS Trencin
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Asteras Tripolis
RoPS
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Hajduk Split
Dundalk
6:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
ND Gorica
Molde
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 4
Game Details
Jagodina
CFR Cluj-Napoca
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
NK Koper
Neftchi Baku PFC
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Ferencvaros
Rijeka
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Siroki Brijeg
Mlada Boleslav
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
Diosgyor VTK
PFC Litex Lovech
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Crusaders
Brommapojkarna
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
St Johnstone
FC Luzern
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
St. Pölten
Botev Plovdiv
7:05 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
FH Hafnarfjordur
Neman Grodno
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
Sport
Paysandu SC
10:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Next

Statistics

Rank Player Club YC RC Points
1 Josh Payne Woking 13 1 16
2 Ben Tomlinson Lincoln City 12 1 15
Shaun Pearson Grimsby Town 15 0 15
4 Edgar Davids Barnet 5 3 14
Marcus Maddison Gateshead 8 2 14
Liam Tomsett Hyde 11 1 14
Ben Richards-Everton Tamworth 11 1 14
8 Blaine Hudson Welling 7 2 13
Alan Power Lincoln City 7 2 13
Angus MacDonald Salisbury City 7 2 13
Michael Kay Chester City 10 1 13
Jake Gallagher Welling 10 1 13
13 James Norwood Forest Green Rovers 9 1 12
Jay Harris Wrexham 9 1 12
Matthew Pearson Halifax 12 0 12
Alhassan Bangura Forest Green Rovers 6 2 12
Andy Bishop Wrexham 6 2 12
18 Reece Gray Halifax 8 1 11
Sam Hatton Grimsby Town 8 1 11
Eddie Oshodi Forest Green Rovers 8 1 11
Theo Lewis Salisbury City 5 2 11
Lee Noble Dartford 5 2 11
Alex Browne Hyde 11 0 11
Stephen Wright Wrexham 5 2 11
Amari Morgan-Smith Kidderminster Harriers 8 1 11
Aristote Nsiala Southport 8 1 11
27 Philip Turnbull Gateshead 7 1 10
Brett Williams Aldershot Town 7 1 10
Paul Turnbull Macclesfield Town 10 0 10
Curtis Weston Barnet 10 0 10
Adam Smith Halifax 10 0 10
Andy Yiadom Barnet 7 1 10
Simon Ainge Halifax 10 0 10
Jason Jarrett Chester City 7 1 10
Nick Fenton Alfreton Town 7 1 10
Wayne Thomas Tamworth 7 1 10
37 Craig Disley Grimsby Town 9 0 9
Lee Hildreth Tamworth 6 1 9
Chris Bush Hereford United 9 0 9
Gareth Dean Nuneaton Town 6 1 9
Connor Jennings Grimsby Town 6 1 9
Lenell John-Lewis Grimsby Town 6 1 9
Lee Vaughan Kidderminster Harriers 9 0 9
Luke George Southport 6 1 9
Lloyd Kerry Tamworth 9 0 9
Paul Linwood Chester City 3 2 9
Tommy Miller Lincoln City 9 0 9
Fraser Franks Luton Town 6 1 9
Kenny Clark Dartford 6 1 9
50 Kyle Storer Kidderminster Harriers 5 1 8