Featured Matches
Previous
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Shakhter Karagandy
FK Atlantas
3
0
FT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Hapoel Be'er Sheva
RNK Split
0
0
FT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
MyPa
Dinamo Minsk
3:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Omonia Nicosia
FK Buducnost Podgorica
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Haugesund
FK Sarajevo
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Kuban Krasnodar
Sillamae Kalev
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Inter Baku
Elfsborg
4:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
IFK Goteborg
Györi ETO FC
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Lech Poznan
Kalju
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Liberec
MFK Kosice
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
Tromso
Víkingur Gøta
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
KS Flamurtari Vlorë
Petrolul Ploiesti
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 2
Game Details
SV Grödig Amateure
Cukaricki Belgrade
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
Chikhura Sachkhere
Bursaspor
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
AIK Solna
Linfield
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Zimbru Chisinau
CSKA Sofia
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Shakhter Soligorsk
Derry City
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 0
Game Details
FC Vaduz
Ruch Chorzow
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 3
Game Details
Hapoel Tel Aviv
Astana 1964
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 3
Game Details
Esbjerg FB
Kairat Almaty
5:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
FC Spartak Trnava
FC Zestafoni
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Groningen
Aberdeen
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
FC Zorya Luhansk
Laci
5:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 3 - 0
Game Details
Sligo
Rosenborg
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Zawisa Bydgoszcz
S.V. Zulte Waregem
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Vojvodina
AS Trencin
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 4
Game Details
Asteras Tripolis
RoPS
6:00 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 1
Game Details
Hajduk Split
Dundalk
6:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 0
Game Details
ND Gorica
Molde
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 4
Game Details
Jagodina
CFR Cluj-Napoca
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
NK Koper
Neftchi Baku PFC
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 1
Game Details
Ferencvaros
Rijeka
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 1
Game Details
Siroki Brijeg
Mlada Boleslav
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
Diosgyor VTK
PFC Litex Lovech
6:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Crusaders
Brommapojkarna
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 4 - 0
Game Details
St Johnstone
FC Luzern
6:45 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
St. Pölten
Botev Plovdiv
7:05 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
FH Hafnarfjordur
Neman Grodno
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 0 - 0
Game Details
Stjarnan
Motherwell
7:15 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 2 - 2
Game Details
Real Salt Lake
Montreal Impact
2:00 AM GMT
Game Details
Vélez Sarsfield
Estudiantes de Caseros
10:15 PM GMT
Game Details
Sport
Paysandu SC
10:30 PM GMT
Leg 2. Aggregate: 1 - 2
Game Details
AC Milan
Olympiakos
12:00 AM GMT
Game Details
Next

Spartak Moscow

Goalkeepers

POS NO. Player GS SB SV GC FC FS YC RC W L D
G 12 Anton Mitryushkin -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
G 30 Sergey Pesjakov -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
G 32 Artyom Rebrov -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Outfield Players

POS NO. Player GS SB G SH SG A FC FS YC RC
D 33 Salvatore Bocchetti -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 3 Sergei Bryzgalov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D -- Juan Insaurralde -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 23 Dmitry Kombarov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 34 Evgeniy Makeyev -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 4 Sergey Parshivlyuk -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 55 João João Pinto Chaves -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
D 35 Serdar Tasci -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M -- Zhano Ananidze -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M -- Diniyar Bilyaletdinov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 15 Romulo -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 6 Rafael Carioca -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 5 Tino Costa -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 20 Patrick Ebert -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 8 Denis Glushakov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 19 Jose Jurado -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 21 Kim Kallstrom -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 7 Kirill Kombarov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M -- Roman Shirokov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
M 11 Aras Özbiliz -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F 9 Lucas Barrios -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F -- Artem Dzyuba -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F 22 Aleksandr Kozlov -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F 10 Yura Movsisyan -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F -- Majeed Waris -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
F 14 Pavel Yakovlev -- -- -- -- -- -- -- -- -- --